شهید عباس دوران
 
 
 
 انتشار تمبر شهید دوران
 
نادر دریابان مدیر مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر با اعلام این خبر گفت: این تمبر روز 19 بهمن‌ماه در خرمشهر قهرمان رونمایی خواهد شد.وی با تجلیل از مجاهدت‌های این شهید سعید گفت: عباس دوران به‌حق شایسته لقب پریشان‌کننده خواب‌های سردار نگون‌بخت قادسیه صدام معدوم است که با عملیات شهادت‌طلبانه خود عرصه را برصدامیان کافر در مرکز فتنه آنان تنگ کرد.
به گزارش سایت ساجد به نقل از ایسنا ، او افزود: تجلیل از این شهید سرافراز تجلیل از کلیه مجاهدان شهادت‌طلب درایران، فلسطین و لبنان است که آرمان‌های بلند شهامت و شجاعت و ایثار و شهادت را با خون خود محقق ساخته و باعث سرافرازی اسلام عزیز شده‌اند.

دریابان گفت: پس از انتشار تمبر شهید دوران مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر، همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و در ایام حضور بر شور کاروان‌های راهیان نور تمبرهای یاد‌بود امیران شهید نیروی هوایی شهید ستاری و خلبانان شهید این نیرو، شهیدان یاسینی، خلعتبری و اردستانی و خلبان دلاور هوانیروز شهید سرافراز احمد کشوری را نیز منتشر خواهد کرد.

به گفته وی، امسال در ایام حضور راهیان از حماسه‌های نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس در این مرکز، در آیین‌های ویژه‌ای تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

یاد‌آور می‌شود: در مرکز فرهنگی دفاع مقدس خرمشهر تصاویر منحصر‌به فردی از لحظات سراسر افتخار در هم‌کوبیدن دشمن بعثی درخلال حماسه دفاع مقدس توسط دلاورمردان نیروی هوایی قهرمان جمهوری اسلامی ایران وجود دارد که برای بازدید‌کنندگان این مرکز به‌ویژه گردشگران خارجی بسیار جذاب و دیدنی است. این تصاویر هوایی از اقتدار دلاوران این نیرو در سال‌های جنگ تحمیلی روایت می‌کند که یکی از آنها تلاش شهید دوران و همرزمانش در ناامن‌کردن آسمان بغداد و برگزار‌نشدن اجلاس غیرمتعهد‌ها در پایتخت عراق است.
 
بر قامت بی سر شهیدان صلوات 

دسته ها :
پنج شنبه سیم 8 1387
X